Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bu 20 Altcoin’e Dikkat: Yaklaşan Etkinlik Fiyatta Hareketliliğe Sebep Olabilir

Güney Kore’nin en büyük kripto para borsasının düzenleyeceği etkinlik, bazı altcoin fiyatlarında hareketliliğe yol açabilir.

Blockchain analiz platformu tarafından paylaşılan bilgilere göre 13 Kasım’da Seul’da düzenlenecek Upbit D Konferansı, 20 kripto paranın fiyatında yukarıya yönelik bir etki oluşturabilir.

Dünyadaki diğer kripto para pazarlarından farklı olarak Güney Koreli yatırımcılar, Bitcoin ve Ethereum gibi büyük kripto paraların yerine altcoinler ile işlem yapmayı tercih ediyor. Son haftalarda değer kazanan altcoinlerin bir kısmı, ülkenin en büyük kripto para borsası olan Upbit’teki hacimden beslendi.

Lookonchain, Upbit D Konferansı’na katılacak projeleri inceledikten sonra etkinlik sırasında değer kazanabilecek 20 token’ın listesini çıkardı.

Bunların içerisinde özellikle Kore wonu paritesi olmayan Astar (ASTR) ile IoTeX (IOTX) ve Bitcoin paritesi olmayan NEO ile GAS ön plana çıkıyor.

Bunların haricinde listede SOL, ADA, LINK, CHZ, EGLD, EOS, CRO, ANKR, GRT, ARB, 1INCH, STX, AXS, BLUR, SAND ve MINA‘ya yer verildi.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!