verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bu Altcoin’in Toplam Arzının Yüzde 3’ü Binance’e Taşındı: Fiyat Nasıl Etkilendi?

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’e The Sandbox (SAND) arzının %3’üne denk gelen 80 milyon token’ın transfer edilmesi gündem oldu.

On-chain veri analitik şirketi Lookonchain, 4 Şubat tarihinde SAND token’ının ihraççısı The Sandbox’a ait 3 cüzdan adresinden Binance’e 56 milyon dolar değerinde SAND token transfer edildiğini bildirdi. Yaklaşık 78 milyon dolar değerindeki transferin, toplam arzın %2,6’sına denk geldiği kaydedildi.

Ayrıca daha önce fiyat yüksekken Binance’e SAND transfer ettiği bilinen bir yatırımcının The Sandbox’ın transferinden kısa bir süre sonra Binance’e 1,5 milyon dolar değerinde 2 milyon SAND transfer ettiği de aktarılan bilgiler arasında yer aldı.

Sosyal medyada birçok kullanıcı, gelecek hafta yapılacak SAND kilit açılımına dikkat çekerek The Sandbox’ın token kilit açılışından hemen önce yaptığı bu hamlenin etik olmadığını dile getirdi.

The Sandbox’ın ve yatırımcının Binance’e varlıklarını aktarmasından sonra SAND yaklaşık %7,79 değer kaybetti. Son 30 günde yüzde 70’e yakın değer kazanan SAND hakkında yapılan transferler nedeniyle ilerleyen günlerde daha fazla düşebileceğine dair spekülasyonlar oluşturulsa da gönderilen tokenlar hakkında henüz net bir bilgi elde edilemedi.

CoinGecko verilerine göre son 24 saatte %2,6 değer kaybeden SAND yazım esnasında 0,722236 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!