Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bytecoin Fiyatı Neredeyse İki Katına Çıktı! Boğa Piyasasına Girdik mi?

Bytecoin yatırımcıları paralarını yalnızca bir gün içerisinde neredeyse iki katına çıkardılar.

Hızla Artıyor

Bazı kripto para yorumcuları tam anlamıyla boğa piyasasında olduğumuza inanıyorlar. Şu anda piyasadaki bazı koinler o kadar fazla değer kazanmış durumdalar ki adeta bu yorumu haklı çıkarıyorlar.

Coinmarketcap verilerine göre Bytecoin geçtiğimiz son yirmi dört saat içerisinde neredeyse yüzde 80 oranında değer kazandı. Böylece 0.00068 seviyesine çıkan BCN’nin piyasa değeri de 127 milyon dolara ulaştı.

Bytecoin fiyatı Ocak 2018’de 0.01 dolar seviyesine kadar çıkmış ancak daha sonra hızlı bir şekilde değer kaybetmeye başlamıştı. Geçtiğimiz yılın yaz mevsiminde 0.0006 doların altına düşen BCN o zamandan beri bu seviyenin üstüne çıkamıyordu.

Şu anda en ilginç olan şeylerden biri Bytecoin fiyatının neden yükseldiğinin bilinmiyor oluşu. İnsanlar Bytecoin’deki bu artışın doğal mı yoksa suni mi olduğundan emin olamıyorlar. Bir kripto para takipçisi, BCN fiyatındaki bu artışın bir pump&dump örneği olmamasını ümit ediyor.

Bytecoin fiyatındaki bu artış gerçekten organik mi henüz bilemiyoruz. Ancak şu anda piyasada yaşanan hareketlilikler insana boğa piyasasına gerçekten girildiği izlenimini veriyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Leave a comment