Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Coin Çıkarmamış Bazı Projeler Bu Yıl Airdrop Yapabilir: İşte O Liste!

Birçok farklı yatırımcıdan toplamda yüz milyonlarca dolar yatırım alan bazı blockchain projeleri, bu yıl airdrop düzenleyebilir.

Wu Blockchain tarafından yapılan araştırmaya göre bu yıl içerisinde bir düzine projenin airdrop yapması mümkün gözüküyor.

Bunlar arasında Andreessen Horowitz (a16z), Dragonfly ve Blockchain Capital gibi yatırımcılardan 200 milyon dolardan fazla yatırım almış zkSync gibi projeler yer alıyor. Blockchain araştırmacısı Layergg, zkSync ekibinin bu yıl bir yönetişim token’ı çıkarmasının muhtemel olduğu tahmininde bulunmuştu.

Benzer şekilde, Ethereum ekosistemindeki bir re-staking protokolü olan ve toplamda 7,6 milyar dolar değerinde varlığın tutulduğu EigenLayer için de bir airdrop ihtimalinin üstünde duruluyor. Ancak bu ekipler, henüz airdrop planlarını doğrulamadı. Wu Blockchain ekibi, olası airdropları şöyle sıraladı:

Resim

Kripto para ekosisteminde yakın dönemlerde büyük ölçekli airdroplar düzenlendi. Geçtiğimiz haftalarda Solana tabanlı Jupiter projesi, o dönemki fiyatlarla 700 milyon dolar değerinde bir airdrop düzenleyerek gündeme gelmişti.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!