verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Coinbase Bugün Yeni Bir Altcoin Listeliyor

ABD merkezli dünyanın en büyük kripto para borsalarından Coinbase, bugün platform üzerinde yeni bir altcoin listeleyeceğini duyurdu.

Coinbase Assets tarafından 22 Kasım tarihinde yapılan duyuruya göre Coinbase, Avalanche (AVAX) ağı üzerindeki “likit” staking protokolü olan BENQI’yi (QI) Türkiye saatiyle 23 Kasım Pazartesi günü 20.00‘de listeleyecek.

Coinbase daha önce yaptığı paylaşımda, BENQI‘yi listelemeden önce incelenen kripto para birimlerinin yer aldığı yol haritasına eklediğini duyurmuştu.

Duyuruda yeni listelenecek varlığın Avalanche (ARC-20) ağı kullanılarak borsaya transfer edilebileceği ve farklı ağlardan gerçekleştirilecek transfer işlemleri için kullanıcıların dikkatli olması gerektiği vurgulandı.

Açıklamaya göre QI varlıklarının ticareti bazı kısıtlanmış yargı bölgelerinde desteklenmeyecek. Alım-satım işlemleri likidite koşullarının sağlanması halinde başlayacak ve kullanıcılar yeterli arz sağlandığında USD paritesinde işlem yapabilecek.

7,2 milyar arzı bulunan BENQI’nin şu an için piyasada yaklaşık 3,18 milyar adedi yer alıyor. En değerli kripto para birimleri arasında 554. sıraya yer alan QI’ın, yaklaşık 25 milyon dolarlık piyasa değeri bulunuyor.

CoinGecko verilerine göre son 24 saatlik periyotta %14,9 yükseliş yaşayan QI, haberin kaleme alındığı sıralarda 0,00807 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!