Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Coinbase International 3 Yeni Altcoin Listeliyor!

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, 3 altcoin için daha vadeli işlemleri açacağı duyurdu.

Coinbase’in 2 Mayıs tarihinde Twitter üzerinden yaptığı paylaşıma göre Coinbase International Exchange ve Coinbase Advanced’da Arweave (AR), Hedera (HBAR) ve Theta Network (THETA) için sürekli vadeli işlemler başlayacak.

Yapılan açıklamaya göre vadeli işlemler borsası olan Coinbase International Exchange ve Coinbase Advanced’da AR-PERP, HBAR-PERP ve THETA-PERP işlemleri TSİ 9 Mayıs saat 12.30’da işleme açılacak.

Coinbase International Exchange, ABD dışındaki müşterilerine de sürekli vadeli işlem hizmeti sunmak için Bermuda’dan eylülün sonunda onay almıştı.

Coinbase daha önce Cardano (ADA), Chainlink (LINK), Dogecoin (DOGE), Stellar (XLM), Polygon (MATIC), Bitcoin Cash (BCH), Celestia (TIA), Injective (INJ), Sei (SEI), Aptos (APT), Filecoin (FIL), Sui (SUI), Polkadot (DOT), Internet Computer (ICP) ve Near Protocol (NEAR)  için sürekli vadeli işlemleri başlatmıştı.

CoinGecko verilerine göre AR, son 24 saatte %18,9 yükseliş yaşayarak yazım esnasında 34,5 dolardan HBAR, %9,6 artışla 0,106 dolardan THETA ise 2,04 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!