Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Coinbase International’dan 3 Yeni Altcoin Listelemesi Geldi!

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, 3 altcoin için daha vadeli işlemleri açacağı duyurdu.

Coinbase’in 16 Mayıs tarihinde Twitter üzerinden yaptığı paylaşıma göre Coinbase International Exchange ve Coinbase Advanced’da Ondo Finance (ONDO), Pyth Network (PYTH) ve Zetachain (ZETA) için sürekli vadeli işlemler başlayacak.

Yapılan açıklamaya göre vadeli işlemler borsası olan Coinbase International Exchange ve Coinbase Advanced’da ONDO-PERP, PYTH-PERP ve ZETA-PERP işlemleri TSİ 23 Mayıs saat 12.30’da işleme açılacak.

Coinbase International Exchange, ABD dışındaki müşterilerine de sürekli vadeli işlem hizmeti sunmak için Bermuda’dan eylülün sonunda onay almıştı.

Coinbase daha önce Cardano (ADA), Chainlink (LINK), Dogecoin (DOGE), Stellar (XLM), Polygon (MATIC), Bitcoin Cash (BCH), Celestia (TIA), Injective (INJ), Sei (SEI), Aptos (APT), Filecoin (FIL), Sui (SUI), Polkadot (DOT), Internet Computer (ICP) ve Near Protocol (NEAR)  için sürekli vadeli işlemleri başlatmıştı.

CoinGecko verilerine göre ONDO, son 24 saatte %2,7 yükseliş yaşayarak yazım esnasında 0,8933 dolardan PYTH, %3,6 düşüşle 0,427 dolardan Zeta ise 1,63 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!