Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Coinbase Listeleme Haberi Sonrası 5 Altcoin Yükselişe Geçti

ABD merkezli dünyanın en büyük kripto para borsalarından Coinbase, platformda 5 yeni altcoin için destek ekleyeceğini duyurdu. Kripto para birimleri haberin ardından yükselişe geçti.

Coinbase Asset tarafından bugün yapılan duyuruya göre Chrono.tech (TIME), DEXTools (DEXT) , Drep [new] (DREP), Jupiter (JUP) ve Muse (MUSE) Türkiye saatiyle 23 Haziran Perşembe günü 19:00‘da Coinbase ve Coinbase Exchange platformlarında listelenecek.

Coinbase varlıkları “deneysel varlık” etiketiyle listeleyecek. Deneysel varlık, Coinbase’in şeffaf olmak ve müşterilerin bilinçli kararlar vermesine yardımcı olmak amacıyla yeni veya daha geniş kripto pazarına kıyasla daha düşük işlem hacmine sahip belirli varlıklar için kullandığı bir etikettir.

Yeni listelenecek 5 altcoin bazı kısıtlanmış yargı bölgelerinde desteklenmeyecek. Alım-satım işlemleri likidite koşullarının sağlanması halinde başlayacak ve kullanıcılar yeterli arz sağlandığında USD ve USDT paritelerinde işlem yapabilecek.

CoinGecko verilerine göre listeleme haberi sonrası, DEXT 0,1314 dolara, DREP 0,55 dolara, JUP 0.0109 dolara ve MUSE 6,95 dolara kadar yükseldi. En çok yükseliş ise TIME‘da gerçekleşti.

Haberin ardından yaklaşık %75 artışla 34,89 dolara kadar yükselen TIME, haberin kaleme alındığı sıralarda 26,25 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!