verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Coinbase Yol Haritasına 6 Yeni Altcoin Ekledi

En büyük kripto para borsalarından biri olan Coinbase 12 Nisan’da paylaştığı ve o günden beri yeni güncellemeler yaptığı blog gönderisinde, yol haritalarına 6 yeni altcoin’i eklediğini açıkladı.

Coinbase 6 Eylül tarihinde Twitter üzerinden paylaşılan yapılan gönderide, yol haritasına Convex Finance (CVX), Ocean Protocol (OCEAN), Pundi X (PUNDIX), Injective (INJ), Audius (AUDIO) ve XMON (XMON) adlı kripto para birimlerini eklediğini duyurdu.

ABD merkezli Coinbase, geçtiğimiz aylarda daha fazla kripto parayı ekosistemlerine dahil edeceğini açıklamıştı. Bu açıklamalarının ardından onlarca farklı altcoin’i kullanıcıların alım satımına açan dev şirket, altı altcoin’i gelecekte listeleyeceklerine dair bir güncelleme paylaştı.

Yeni altcoinleri ekosistemlerine neden eklediklerine dair bloglarında yapılan açıklama şu şekilde:

Asset Hub’ı lansmanımız sırasında belirttiğimiz gibi amacımız yasal, uyumluluk ve teknik güvenlik standartlarımızı karşılayan mümkün olan her varlığı listelemektir. Bu standartlar, bir projenin piyasa değerini veya popülerliğini hesaba katmaz.

Kullanıcılarına en çeşitli varlık yelpazesini sunmayı hedeflediklerini açıklayan şirket, özellikle farklı ağlarda farklı sistemsel özelliklere sahip coinleri listelemeye dikkat ediyor. Blog gönderisinde yapılan açıklamada, eğer popüler bir altcoin şimdiye kadar listelenmediyse şu sebeplere dayandığı belirtiliyor:

  • Varlığın yasal, uyumluluk ve teknik güvenlik açısından minimum listeleme standartlarımızı karşılamadığı sonucuna vardık.
  • Varlık hakkında yeterli bilgiye sahip değiliz.
  • Teknik entegrasyon çalışması gerekiyor.
Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!