Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Coinbase’in Listelemek İçin Yol Haritasına Eklediği Altcoin’in Fiyatı Uçuyor!

ABD merkezli en büyük kripto para borsası Coinbase, yol haritasına yeni bir altcoin eklediğini açıkladı.

Coinbase 25 Mayıs tarihinde Twitter üzerinden paylaştığı gönderide, platformda listelemeden önce incelenen kripto para birimlerinin yer aldığı yol haritasına Corechain’i (CORE) eklediğini bildirdi.

Coinbase, geçtiğimiz aylarda daha fazla kripto parayı ekosistemlerine dahil edeceğini açıklamıştı. Bu açıklamalarının ardından onlarca farklı altcoin’i kullanıcıların alım satımına açan dev şirket, CORE’u gelecekte listeleyebileceklerine dair bir güncelleme paylaştı.

Coinbase’in yeni altcoinleri ekosistemine neden eklediğine dair blogunda yer alan açıklama şu şekilde:

Asset Hub’ı lansmanımız sırasında belirttiğimiz gibi amacımız yasal, uyumluluk ve teknik güvenlik standartlarımızı karşılayan mümkün olan her varlığı listelemektir. Bu standartlar, bir projenin piyasa değerini veya popülerliğini hesaba katmaz.

Kullanıcılarına en çeşitli varlık yelpazesini sunmayı hedeflediklerini açıklayan şirket, özellikle farklı ağlarda farklı sistemsel özelliklere sahip coinleri listelemeye dikkat ediyor.

CoinGecko verilerine göre CORE fiyatı, duyuru ile birlikte yükselişe geçti. Duyurunun geldiği esnada 1,62 dolar seviyelerinde olan CORE, %25 artışla yazım esnasındaki fiyatı 2,06 dolara kadar erişti.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!