Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Donald Trump’ın Bu Tarihteki Bitcoin Takvimine Dikkat

ABD’nin eski başkanı Donald Trump, önümüzdeki ay yapılacak Bitcoin konferansında sahne alabilir.

Axios tarafından aktarılan bilgilere göre Trump, Bitcoin 2024 etkinliğine katılmak için organizatörler ile görüşüyor. Trump’ın etkiliğine katılıp katılmayacağı konusunda resmi bir teyit gelmedi.

Trump Bitcoin etkinliğine gidiyor

Ev sahipliğini Bitcoin Magazine’nin yapacağı Bitcoin 2024 etkinliği, 25-27 Temmuz tarihlerinde Nashville’de gerçekleşecek.

Bu yılın en büyük Bitcoin etkinliklerinden biri olan Bitcoin 2024, ABD’deki Cumhuriyetçi Parti Ulusal Kongresi’nden birkaç gün sonra düzenlenecek.

Bitcoin 2024 etkinliğine başkanlık adayı Robert F. Kennedy Jr, senatör Bill Hagerty, senatör Marhsa Blackburn ve eski başkanlık adaylarından Vivek Ramaswamy de katılacak.

Biden’ın politikalarını eleştiriyor

Kasım’daki başkanlık seçimlerine hazırlanan Donald Trump, geçtiğimiz son birkaç hafta içerisinde kripto para endüstrisi hakkında ılımlı açıklamalar yaptı.

Bu ayın başında kripto para madencileri ile bir araya gelerek ABD’deki Bitcoin madencilik sektörünü destekleyeceğini söyledi.

Trump, yakın zamanda yaptığı açıklamalarda, “Joe Biden’ın kriptoya açtığı savaşı bitireceğim” dedi ve “Kriptonun geleceğinin ve Bitcoin’in geleceğinin ABD’de yazılmasını sağlayacağız” yorumunu yaptı.

Biden yönetimi, seçimler yaklaşmışken kripto para sektöründen temsilciler ile iletişime geçmeye başladı. Analistler, kripto para destekçilerinin seçimde önemli bir rol oynamasını bekliyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!