Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance, 2018 yılının başından beri farklı farklı şehirlerde gerçekleştirdiği ''Binance Global Meet Up''etkinliğinin sıradaki adresini İstanbul, Türkiye...

Dünya Devi Kripto Para Borsası Binance – İstanbul’a Geliyor!

binance kendi blockchainini çıkardı

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance, 2018 yılının başından beri farklı farklı şehirlerde gerçekleştirdiği ”Binance Global Meet Up’‘etkinliğinin sıradaki adresini İstanbul, Türkiye olarak belirledi.

Binance Türkiye tarafından yapılan açıklamaya göre, etkinlikte Binance üst yetkilileri ve Türk Binance Angeller yer alacak. Etkinlik içerisinde Binance’ın faaliyetleri ve tüm Binance ekosistemi hakkında daha fazla bilgi edinmenin yanı sıra, sektörün Türkiye’deki öncüleri ile sohbet edebilmek de mümkün.

Binance CEO’su CZ tarafından Twitter üzerinden duyurulan etkinlik, Anemas Cafe içerisinde ve 19 Eylül 2018, Çarşamba günü yapılacak. Yine yetkililerin yaptığı açıklamaya göre etkinliğe katılım kesinlikle ücretsiz. Organizatörlere ulaşmak için buradan kendileri ile direkt iletişime geçebilmek de mümkün. Etkinliğe katılım sınırı ise 200 kişi olarak belirlenmiş.


Binance Türkiye tarafından yapılan resmi açıklama ise şu şekilde:

”Binance sizi bir fincan kahve içmeye ve sohbet etmeye davet ediyor! Binance üst yetkilileri ve Türk Binance Angeller ile tanışın, Binance’ın faaliyetleri ve tüm Binance ekosistemi hakkında daha fazla bilgi edinin, Kriptopara ve Blockchain konusundaki görüşlerinizi paylaşın, hediye ve ödüllerden yararlanın

Anemas Cafe’de buluşuyoruz

Sık sorulan sorular

1) Meetup ücretli mi?
Meetup’a katılım ücretsizdir.

2) Organizatörlerle nasıl iletişim kurabilirim?
https://www.facebook.com/BinanceTurkish/ Doğrudan mesaj göndererek bizimle iletişim kurabilirsiniz

3) Binance Meetup’ına katılabilir miyim?
Evet katılabilirsiniz, 200 kişilik bir sınır olduğunu unutmayın”

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.