Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Efsanevi Analist Bitcoin’de Yükseliş Bekliyor: İşte Nedeni!

Piyasa analisti ve Bollinger Bantları teknik göstergesinin mucidi John Bollinger, Bitcoin’de (BTC) yükseliş getirebilecek formülü açıkladı.

Efsanevi analist John Bollinger 28 Eylül Perşembe günü sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, Bitcoin’deki pozitif görünüme yer verdi. Teknik göstergenin 11-12 Eylül tarihlerinde Bollinger bandının alt seviyesinden güzel bir geri dönüş yaptığını belirten analist, eğer yukarı yönlü güçlü bir hareket gelirse bunun beraberinde “Bollinger üst bant yükselişi” olarak adlandırılan bir hamleyi beraberinde getireceğini savundu.

Böyle durumlarda Bitcoin fiyatı yükselişine devam ederken Bollinger bandının üst çizgisini paralelinde daha üst seviyelere taşıyarak yatırımcılara güzel fırsatlar sunabiliyor.

Halihazırda teknik göstergenin üst bandını test eden Bitcoin, bir geri çekilme riski de barındırıyor. Bu noktada fiyatın yukarı yönlü bir hamlesi, analiste göre kayda değer bir yükselişin başlangıcı olacak:

11-12 Eylül’de Bitcoin’in alt Bollinger bandından yaptığı başarılı dönüş halen daha belirleyici bir teknik faktördür. Bu, üst bantta yürümek için iyi bir formasyondur, yalnızca onay almak için biraz daha güce ihtiyacınız var.
Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!