Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ethereum’un Yeni Trend Altcoinlerine İlgi Azalıyor: Ciddi Düşüşler Geldi!

Ethereum ağındaki deneysel bir token standardı olan ERC-404 tabanlı projelerde kısa sürede büyük değer kayıpları görüldü.

Geçtiğimiz haftalar özellikle Pandora (PANDORA) gibi öncü projelerle birlikte adından çok söz ettiren ERC-404 furyası kısa süre önce büyük kayıp yaşadı.

Son 24 saat içerisinde tüm ERC-404 piyasasında yaşanan kayıplar %30’u aşan oranlara ulaşırken bu ekosistemde yer alan tüm projelerden düşüşten payını aldı.

Verilere göre en büyük ERC-404 projesi PANDORA %15’in üzerinde düşüş yaşarken DeFrong (DEFROGS) %22‘nin üzerinde ve Rug (RUG) ise %38’in üzerinde değer kaybına ev sahipliği yaptı.

ERC-404 tokenları arasındaki en büyük isim olan Pandora, piyasaya girdiği 2 Şubat gününden beri toplamda 230 milyon dolardan fazla işlem hacmi görmüş ve proje piyasa sürüldüğü günden yaklaşık 1 hafta sonra 100 kat değer kazanmıştı.

ERC404, Ethereum blokzincirinde “kayıp tokenler” için kullanılan bir standarttır. Bu standart, yanlışlıkla veya kasıtlı olarak bir akıllı sözleşmeye gönderilen ve artık erişilemeyen tokenlerı kurtarmak için tasarlanmıştır.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!