Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Hem Kripto Para Borsası Hem de Cüzdanı Sırra Kadem Bastı!

İsrail merkezli kripto para borsa ve cüzdan operatörü BT360, FCoin kripto para borsasından sonra yine benzer bir olay ile gündemde. Yatırımcılara hiçbir şekilde uyarı yapmadan hem internet sitesi hem de sosyal medya hesapları bir anda ortadan kalkan BT360 kripto para borsasının exit scam yapmış olabileceği iddia ediliyor.

Borsa, köklü platformlardan birisi olmasa da içerisinde en az 1 milyon dolara denk kripto para ve itibari para olduğu iddia edilmekte. Okların birleştiği BT360 CEO’su Erez Fishler’in daha önce benzer olaylardan ve dolandırıcılıktan sabıkası olması ise işleri daha da belirginleştiriyor. Fishler ise konu hakkında yaptığı açıklamada kendisinin CEO olmadığını, bir eleman olarak çalıştığını ve bir iki haftadır şirket ile bağı bulunmadığını iddia ediyor.

BT360’ın sahibi olan Eyal Sade ise, CEO Fishler’i suçlayıp kötü yönetimin kendilerini bu hale getirdiğini ifade etti. İsrailli yetkililer tarafından olayla ilgili soruşturma başlatıldı ve Fishler’in sistem içerisinde neler yaptığı açığa çıkartılacak.

Sade, sistem içerisindeki olaylar açığa çıkartıldıktan sonra hem cüzdanı hem de borsayı geri getireceklerini ve paraların aktarılacağını ima etti.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Leave a comment