Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Istanbul Blockchain Women Bu Ay Özel Bir Etkinlik Düzenliyor

İstanbul Blockchain Women, Şubat ayında özel bir meet-up ile yine ekosistemi bir araya getiriyor.

Her ay düzenli olarak gerçekleştirilen Blockchain Use-Case serisinden farklı bir konseptte oluşturulan toplantının ana teması bu kez “2020 ve Ötesi için Blokzincir Ekosistemindeki Beklentiler” olacak.

Buluşmanın açılışında İsviçre Zug Valley Association – Dış İlişkiler’den Sorumlu YKÜ Engin Çağlar, “Blokzincir Tesadüfleri Sever” başlığı ile sunumunu yapacak.

“Blokzincir durdurulamaz, çünkü tesadüf değildir ama tesadüfleri sever. Örneğin teknoloji, finans ve sosyal konulardaki birçok değişim blokzincirin önünü açmaktadır.” diyen Engin Çağlar, bu sunumda, blokzincirin neden bir tesadüf olmadığını ve bu yüzden neden teknoloji, finans ve sosyal değişimlerin blokzincirin önünü açtığını dünyadan örneklerle özetlenmeye çalışılacak. Kendisi program boyunca bu çerçevede kısıtlı kalmayıp; Davos – WEF sonrası izlenimlerini ve güncel regülatif aksiyonları da paylaşacak.

Sunumun ardından 2020 ve ötesinde şekillenecek blokzincir ekosistemine etki etmesi beklenen uygulama, regülasyon ve önemli gelişmelerin tartışılacağı bir panel gerçekleşecek.

Panelde Engin Çağlar ile birlikte melek yatırımcı Hande Enes ve SRP Legal kurucusu Avukat Dr. Çiğdem Ayözger Öngün konuk olarak yer alacak.Panel sonrası Soru&Cevap kısmı ile birlikte toplantı sona erecek.

Kayıt linki: https://www.eventbrite.com/e/istanbul-blockchain-women-meet-up-tickets-92350545969

Program akışı:

18:30 Networking

19:00 Açılış (ING Inovasyon ve Istanbul Blockchain Women)

19:15 Engin Çağlar – “Blockchain Tesadüfleri Sever”

20:00 Panel + Soru cevap

21:00 Kapanış

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Leave a comment