Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kısa Sürede Yüzde 90 Yükselen Altcoin’in Ekibinden Binance’e Yüklü Transfer!

Storj Labs tarafından ihraç edilen STORJ, kısa sürede kayda değer yükselince ekip kripto para borsasına milyonlarca token transfer etti.

Bitcoin başta olmak üzere kripto para piyasasının genelindeki olumlu hava bir çok altcoin’in yükselişine yetti. Bu altcoinler arasında dikkat çeken isimlerden biri de Ethereum (ETH) tabanalı STORJ oldu.

STORJ fiyatının 1 haftada %90’dan fazla artmasıyla ekip harekete geçti. On-chain analiz platformu Lookonchain tarafından aktarılan verilere göre STORJ ekinine ait bir cüzdan 8 Kasım günü kripto para borsası Binance’e 1,43 milyon dolar değerinde 2 milyon STORJ gönderdi.

Piyasa uzmanları yapılan bu transfer işleminin satış öncesi hazırlık işlemi olabileceğini söyledi. Ekibin bu işlemine karşılık STOJ fiyatı 8 Kasım’dan bu güne kadar yükselişine devam etti. Transfer işlemi sırasında ortalama 0,683 dolar olan STORJ, 9 Kasım günü 0,891 dolara ulaştı.

Bu fiyat performansıyla birlikte STORJ, Haziran 2022’den bu yana en yüksek seviyesine ulaşmış oldu. CoinGecko verilerine göre son 24 saat içerisinde %33 yükseliş sergileyen STORJ, yazım esnasında 0,823 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!