Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

OKX CEO’su Borsanın Hangi Tarz Altcoinleri Listeleyeceğini 5 Madde ile Açıkladı!

Popüler kripto para borsası OKX’in CEO’su Jay Hao, borsanın kripto para listeleme politikasına ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

OKX’in CEO’su Jay Hao, kripto para listelemeleri hakkında açıklamada bulundu. Hao tarafından 25 Aralık günü gelen açıklamada, birçok insanın OKX’den Brc-20 token listelemesini talep ettiğini fakat borsanın daha sıkı bir listeleme politikası olduğunu vurguladı.

Basit bir stratejiyle her kripto para porjesinin borsada listelenmesinin piyasayı mahvedebileceğini söyleyen Hao, güncel listeleme şartlarına ilişkin 5 önemli detayı da paylaştı.

Bu şartların en başında listelenecek kripto para projesinin blokzinciri temelli olması gerektiğini vurgulayan Jay Hao, projenin topluluk arasındaki popülerliğinin de önemli bir kriter olduğunu ifade etti.

Bunlara ek olarak projenin kurucusunun ve geliştirici ekibinin güvenilir olması gerektiğine yer veren Hao, her proje özelinde yasal uyumluluk gözetimi yaptıklarını da hatırlattı. Teklifler üzerinde listeleme yapmadıklarını ve kendi araştırmaları sonucunda projeleri listelemeyi tercih ettiklerini belirtti.

CEO Jay Hao’nun açıklamasında dikkat çeken şu ifadeler yer aldı:

Birçok arkadaşım Brc-20 tokenı listelememi istiyor. Bu nazik önerileriniz için teşekkür ederiz. Açıklığa kavuşturmak isterim ki, bir borsa olarak tüm tokenları listeleyen en basit stratejiyi kullanırsak, bunun borsanın daha hızlı para kazanmasına yardımcı olabileceğine ancak piyasayı mahvedeceğine inanıyorum. OKX asla sektördeki en agresif listeleme borsası olmak istemez. OKX sektörün en büyük lideri olmasa da altyapıyı inşa etmek, kötülük yapmamak, mümkün olduğunca şeffaf olmak ve her zaman teknoloji odaklı olmak gibi uzun vadeli felsefelerimiz var.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!