Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

PEPE Coin Ekibi Binance’e Yüz Binlerce Dolalık Token Taşıdı: Açıklama Var!

Popüler meme coin projesi Pepe (PEPE) ekibine ait bir cüzdan kripto para borsası Binance’e yüklü miktarda transfer gerçekleştirdi.

Pepe projesinin ekibine ait çoklu imza (multi-sig) cüzdanları kısa süre önce dikkat çeken bir transfere ev sahipliği yaptı. On-chain analiz platformu Lookonchain tarafından aktarılan verilere göre söz konusu cüzdan 20 Kasım TSİ 05.30 sularında harekete geçerek kripto para borsası Binance’e 505 bin dolar değerinde 418,4 milyar PEPE gönderdi.

Fakat söz konusu transfer bir sürpriz değildi ve ekip tarafından transfer işlemine paralel olarak bir açıklama yapıldı. Resmi sosyal medya hesabı üzerinden transferin detaylarına yer veren ekip, 418 milyar PEPE’nin Binance Earn programına yatırılacağını ve elde edilen pasif getiri ile ilerleyen günlerde yatırımcıların ödüllendirileceği vurgulandı.

418 milyar PEPE ekip cüzdanından aktarılmak üzere. Bu tokenler Binance Earn’e gönderiliyor ve önümüzdeki aylarda sizlerle paylaşmanın heyecanını yaşadığımız çeşitli kampanyalar aracılığıyla Binance kullanıcılarına ödüllendirilecek!

CoinGecko verilerine göre son 24 saat içerisinde %4,4 yükseliş sergileyen PEPE, yazım esnasında 0,00000120 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!