Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Peter Brandt Bitcoin ATH’ı için 2024’e Döndü: O Tarihe Kadar Kıyım Olacak!

Deneyimli trader ve analist Peter Brandt, Bitcoin’in (BTC) 2024 yılı içerisinde yeni bir zirve yapabileceğini fakat bu zirve yolculuğunun çetin bir yolculuk olacağını belirtti.

Peter Brandt 25 Ekim Çarşamba günü sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamasında dikkat çeken ifadelerde bulundu. Brandt, Bitcoin’de dip seviyenin 2022 yılında gelmiş olabileceğini ve önümüzde bir yükseliş periyodunun beklediğini belirtirken bu yükselişin zorlu olacağını vurguladı.

Geçtiğimiz yıllarda yaşanan ayı ve boğa döngülerinden kıyasla bir tahminde bulunan deneyimli isim, Bitcoin’in ancak 2024 yılının üçüncü çeyreğinden sonra yeni bir tüm zamanların zirvesi (ATH) seviyesine ulaşabileceğini öne sürdü.

Yaklaşık 2 yıldır takip ettiği bir grafikten yola çıkan analist, yeni bir ATH’ye giden uzun yolda çok fazla “kıyım” yaşanabileceğini hatırlattı.

Brandt, geleceğin tahmin etmenin mümkün olamayacağını ve piyasaların her zaman sürpriz yapma potansiyeli barındırdığını ifade ederek yatırımcıları dikkatli davranmaları konusunda uyardı.

Yakın zamanlı bir başka gönderisinde ise favori grafiğinin “Renko” olduğunu söyleyen analist, bu teknik göstergenin geçtiğimiz 5 yılda sadece 5 kere hatalı sinyal verdiğini vurguladı. Brandt, Renko göstergesinin de şimdilik yükseliş yönlü sinyaller verdiğini ima etti.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!