Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Roger Ver Şu An Yatırım Yapılacak Kripto Para Birimini Açıkladı

Kripto para sektörünün tanınan isimlerinden Roger Ver, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği bir röportajında Binance kripto para borsasına yönelik övgü dolu sözler sarf etti. Bitcoin Cash destekçisi Ver, Binance kripto para borsasına ve CEO Changpeng Zhao‘nun yönetim modeline güvendiğini vurguladıktan sonra şunları ifade etti:

“Cz tabii ki sektördeki inanılmaz girişimcilerden birisi. CZ’yi böylesine muhteşem bir iş yaptığı için gerçekten tebrik ediyorum.”

Roger Ver’den Binance Coin Tavsiyesi

Binance kripto para borsasının kendi kripto parası Binance Coin hakkında da yorum yapan Roger Ver, aslında lider kripto para birimi Bitcoin’in de yola böyle çıktığını ifade etti. Binance Coin’in şu an yatırım yapılabilecek bir kripto para olduğunu ve bunu mantıklı gördüğünü açıklayan Ver, açıklamasının devamında şunları belirtti:

“Bitcoin de ilk başta böyle ilgi çekti. İnsanlar bunu bir şeylere ödemek yapmak için kullanıyorlardı. Şimdi ise Bitcoin’i savunan ve bunu tanıtan insanlar, BTC ile ödeme yapmak isteyen insanlarla dalga geçiyorlar. Ancak BNB şu an doğru yolda ilerliyor.”

Ver, şu an BNB almanın mantıklı bir tercih olacağını da sözlerine ekledi. Bunun yanı sıra Ethereum’un DeFi unsurunun küçümsenmemesi gerektiğini vurgulayan tanınan isim, geleceğin bu sektöre dayalı olabileceğini ima etti.

 

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Leave a comment