Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Solana Ekibinden Önemli Açıklama: Rallinin Nedeni Belli Oldu!

Solana ekibinden önemli bir isim SOL özelinde yaşanan son yükselişlerin ayı sezonu boyunca gerçekleştirilen çalışmaların meyvesi olduğunu söyledi.

Solana Vakfı Strateji Başkanı Austin Federa, The Block tarafından düzenlenen podcast etikliğinde dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Kripto para piyasasının tekrardan toparlandığını ve bunun piyasaya karşı inanç duyanlar sayesinde başarıldığını belirten Federa, özellikle SOL’e odaklandı.

Son 1 aylık yükseliş periyodunda SOL’ün diğer birçok kripto paraya kıyasla öne çıktığını işaret eden Federa, bunun ayı sezonunda yapılan çalışmaların bir karşılığı olduğunu söyledi.

Öte yandan Solana’nın mimarisini kötüleyen sosyal medya fenomenlerine de iğneleyici laflar söylemekten çekinmeyen deneyimli isim, bu söylemlerin doğru olmadığını vurguladı:

Sanırım 18 ay önce Solana’nın mimarisinin bir şekilde temelden kusurlu olduğu ve kod tabanındaki ‘orijinal günahlar’ nedeniyle bu şeyi asla stabil hale getiremeyecekleri yönünde tweet atan birçok ‘thinkfluencer’ gördünüz. Twitter’daki çoğu radikal ifade gibi, bunun gerçekten doğru olmadığı ortaya çıktı. Ayı sezonu boyunca yaptığımız teknik ve temel çalışmalar nihayet meyvesini vermeye başladı.

CoinGecko verilerine göre son 24 saat içerisinde %4,6 düşüş yaşayan SOL, yazım esnasında 56,16 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!