Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Solana Ekosistemine İlki Yükseliş Getirmişti: Telefon Satışının İkincisine Büyük İlgi!

Solana’nın (SOL) yeni telefonu “Solana Mobile Chapter 2”, yatırımcılar tarafından ilgi görerek 60.000 ön siparişe ulaştı.

İlk telefonu Solana Mobile Saga ile birçok tartışmanın merkezinde yer alan Solana, özellikle son dönemde Saga’ya yönelik artan talebin ardından ikincisi için kolları sıvadığını açıklamıştı. Solana Mobile Chapter 2 isimli ikinci telefon henüz ön sipariş aşamasında ciddi bir ilgi toplayarak 60.000 adetlik talebin merkezinde yer aldı.

Konu hakkında açıklamada bulunan Solana Labs’ın kurucu ortağı ve CEO’su Anatoly Yakovenko, organik bir topluluktan gelen bu büyük talebi memnuniyetle karşıladı:

Solana Mobile’a gelen tepkiler inanılmazdı. Chapter 2 duyurulduğundan bu yana 60.000’in üzerinde ön sipariş aldık ve özel kullanıcılardan oluşan gerçek bir topluluk oluşturduk.

Halihazırda 450 dolarlık fiyatla ön sipariş veren kullanıcılar Solana Mobile Chapter 2 cüzdanı edinebiliyor. Bu cüzdanda belirli aralıklarla anlık görüntü alınacak ve her anlık görüntü için kullanıcılara 1 adet ön sipariş token’ı verilecek. Kullanıcılar bu tokenlar sayesinde lider tablosunda kendilerine yer edinebilecek.

İlk anlık görüntü ise 6 Şubat tarihinde alınacak. Özellikle bu anlık görüntü ve ön satış token’ı etkinliğinin telefona olan talebi artırdığı düşünülüyor.

Şirketin ilk telefonu Solana Mobile Saga sahiplerinin 30 milyon Bonk’luk (BONK) airdrop’tan faydalanabiliyor olması yine satışları uçuran faktörlerden biri olmuştu.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!