Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ünlü Analist Bitcoin’de Son Bir Yükseliş Daha Bekliyor: Alım Seviyesini Açıkladı!

Ünlü Youtuber ve kripto para analisti Michael van de Poppe, Bitcoin (BTC) yükselişinin devam edeceğini belirterek fiyat tahmininde bulundu.

Michael van de Poppe kripto para piyasasında yaşanan yükselişin ardından açıklamada bulundu. Poppe 6 Aralık tarihinde yaptığı paylaşımda, Bitcoin’in 40 bin doları kırmasının dikkate alınması gereken bir işaret olduğunu hatırlatarak yükselişin devam edebileceğini savundu.

Spot Bitcoin borsa yatırım fonu (ETF) başvurularının onaylanacağına ilişkin artan beklentinin Bitcoin’i kısa süre sonra yeni tepe noktalara taşıyabileceğini söylerken üst aralık olarak 48 bin ile 50 bin doları gösterdi. Öte yandan olası bir düşüş durumunda 35 bin dolar ile 38 bin dolar bandının destek bölgesi olarak çalışacağını belirtti:

Bitcoin 40 bin doları aştı ve kayda değer bir olasılıkla yükselişine devam edecek. Spot ETF yaklaştıkça muhtemelen kısa vadede bir zirve göreceğiz. Buradan 48-50 bin dolar ile 35-38 bin dolar arasında bir banda oturmasını bekliyorum.

CoinGecko verilerine göre son 24 saat içerisinde %5,6 yükseliş sergileyen Bitcoin, yazım esnasında 44.103 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!