Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Uzmanlar Ethereum Yükselişi ile Altcoin Rallisini Tetikleyebilecek Faktörleri Sıraladı!

Ethereum (ETH), spot ETF beklentilerinin ortasında 3.000 bin dolar seviyelerine yaklaşırken “Alt Sezon” işaretleri ortaya çıkmaya başladı.

Birçok uzman, Ethereum’da yükseliş beklentisine girerken bunun altcoin rallisi için bir işaret olduğuna inanıyor.

Apollo Capital yetkilisi Henrik Andersson yaptığı bir açıklamada, altcoin’de ralli yaşanmasını tetikleyebilecek birkaç güçlü tetikleyici nedenin baş gösterdiğini söyledi.

Söz konusu yükselişi tetikleyecek maddelerin arasında Ethereum’da beklenen Dencun yükseltmesi, Ethereum için geliştirilen Layer 2 projesi Blast ve re-staking protokolü EigenLayer’ın yer aldığı belirtildi.

Ethereum’un geçen yıl Bitcoin’den daha düşük performans gösterdiğini belirten yetkili, aradaki farkın kapanacağını öne sürdü.

Öte yandan Coinbase yetkilisi Yuga Cohler, altcoin yükselişlerinin ilk aşaması olarak görülen Ethereum’da bir boğa yaşanacağını söyledi.

Uzmanlar yalnızca bu tarz yorumlar yapmakla kalmıyor aynı zamanda da Ethereum alımlarıyla dikkatleri çekiyor. Kısa süre içerisinde Justin Sun olduğu düşünülen bir cüzdan adresi 150 milyon dolarlık Ethereum alımı yaparken Galaxy Digital de 76 milyon dolarlık ETH aldı.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!