Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Valkyrie Analistleri Bitcoin’deki Düşüş Yükseliş Hazırlığı Dedi, Fiyat Hedefini Açıkladı!

Kripto varlık yöneticisi Valkyrie Investments, Bitcoin’deki (BTC) geri çekilmenin 37 bin dolara yükseliş öncesi hazırlık olabileceğini belirtti.

Valkyrie Investments yakın zamanda web sitesi üzerinden yayınladığı haftalık piyasa analizi raporunda, Bitcoin’de yaşanan geri çekilmenin %50’lik potansiyel bir yükseliş öncesi hazırlık olabileceğini öne sürdü.

Bitcoin günlük grafiğinde geçtiğimiz yılın haziran ayı ile bu yılın nisan ayı arasında tamamlanan Ters Omuz Baş Omuz (TOBO) grafiğine dikkat çekilen raporda, fiyatın boyun seviyesi olan 24.400 ve 25.300 dolar seviyeleri arasını test ettikten sonra formasyon dahilinde 37 bin dolara kadar yükselebileceğini dile getirildi. Raporda ayrıca mevcut tablo hakkında şu ifadeler kullanıldı:

Geri çekilmenin pozitif görünümü, 25 bin ile 37 bin dolara potansiyel bir pivottan pivota ticaret kurulumudur.

Fiyattaki düşüş, tipik bir geri çekilme olarak ele alınırken nisan ayının başında oluşumu başlayan düşen takoz formasyonu da mevcut tezi güçlendirebilecek bir analiz olarak ortaya konuldu.

Öte yandan pozitif senaryoda yaklaşık %50’lik bir değer kazancı öngörülürken fiyatın 200 günlük ortalama altına düşmesi durumunda 25 bin ile 15 bin dolar arasında hareket etmesinin bekleneceği belirtildi.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!