Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

XRP Fiyat Yükselişi Durdu! Sırada Düşüş Mü Var?

Toplam piyasa değerine göre en büyük üçüncü kripto para birimi XRP, son haftalarda sergilediği yükselişten uzaklaştı. Bitcoin’in 10.000 dolar altına düşmesi ile beraber bir darbe alan XRP, basın saati itibariyle %0,57’lik düşüşe sahip.

XRP özellikle BitMEX kripto para borsasının XRP/USDT vadeli işlem sözleşmelerini listelemesinden sonra gözle görülür bir artış yakalamıştı. BitMEX CEO‘sunun o tarihteki açıklamaları XRP yatırımcılarını kızdırsa da, fiyat hareketi her şeyi dengelemiş gibi duruyor.

Ripple grafiklerine baktığımızda ise 0,2880 dolar ile 0,2900 dolar bölgelerinde güçlü direnç noktaları olduğu görülüyor. Olası bir düşüş durumunda ise 0,2750 dolar ile 0,2695 dolar seviyeleri destek olacaktır.

CEO Müjde Verecek Mi?

Teknik analize ek olarak aslında önümüzdeki günlerde XRP yatırımcılarını bekleyen önemli bir gelişme de var. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, CNN editörü Julia Chatterley ile bir röportaj gerçekleştirecek. CEO’nun bu röportajda önemli açıklamalar yapması ve IPO hakkında konuşması fiyatı hareketlendirebilir.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Leave a comment