Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

9GAG’in Meme Coin Projesi Kapışıldı: 42 Dakikada 10 Milyon Dolarlık Ön Satış!

Sosyal medya içerik üreticisi 9GAG tarafından oluşturulan Web3 projesi Memeland (MEME) ön satışta büyük ilgi gördü.

9GAG önderliğinde hayata geçirilen topluluk şirketi Memeland,Meme Fire Sale” isimli ön satışıyla yatırımcıların huzuruna sunuldu. Ön satışın ilk dakikalarından itibaren büyük ilgi gören proje 42 dakikada 10 milyon dolar topladı.

Bekleme listesinde yer alan ve geçtiğimiz süreçte belirli görevleri yerine getirerek ön satışa katılma hakkı yakalayan kullanıcıların alımına açılan proje kısa sürede %157’lik bir talep oranına ulaştı.

Ön satışın bitmesine 15 saat gibi bir zaman kaldı ve bekleme listesinde yer alan kullanıcılar alımlarına devam ediyor. Piyasa uzmanları MEME’nin piyasaya sürülmesiyle birlikte aynı ilginin devam etmesini bekliyor. 9GAG önderliğindeki bu atılımın yeni bir meme coin boğası yaratacağını düşünenler de bulunuyor.

Ekip geçtiğimiz süreçte Memeland projesini “Hiçbir faydası yok. Yol haritası yok. Vaat yok. Finansal getiri beklentisi yok. Sadece %100 mem” ifadeleriyle tanıtılmıştı.

Proje NFT, Web3 ve metaverse alanlarında gelişmiş uygulamalar sunarak kendine bir pazar payı edinmeyi amaçlayacak. Memeland, geliştirilecek diğer uygulamalar için bir çatı hizmeti görecek. Paylaşılan ilk ayrıntılara göre bu çatının altında seyahat hizmeti Holders.com, video paylaşım hizmeti GMGM.com, kripto stake uygulaması Stakeland ve evcil hayvan odaklı bir hizmet olan Petsland gibi Web3 uygulamaları yer alacak.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!