Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Analist Bitcoin’de Yalnızca Bu Olursa 25 Bin Dolar Gelir Dedi: İhtimal Vermiyor!

On-chain analiz platformu Decentrader’ın kurucusu Filbfilb, Bitcoin’in 25 bin doların altına sarkma ihtimalinin çok düşük olduğunu belirtirken böyle bir duruma neyin sebep olabileceğini açıkladı.

Decentrader’ın kurucusu Filbfilb’in 9 Aralık günü paylaştığı bir gönderi bugün biraz daha anlam kazandı. Filbfilb bu söz konusu gönderisinde, Bitcoin’in (BTC) 25 bin doların altına düşme ihtimalinin küresel bir felaketin gerçekleşme ihtimali kadar düşük olduğunu belirtmişti.

Küresel bir felaketle Covid pandemisi gibi bir durumu kasteden deneyimli isim, böyle bir şeyin gerçekleşmeyeceğine dair inancını yineledi.

Aynı gönderide bir süredir sağlam bir düzeltme beklendiğini fakat bunun halen daha gerçekleşmediğini söyleyen kurucunun dileği de 2 gün sonra yani 11 Aralık’taki düşüşle gerçekleşmiş oldu:

Bitcoin’in 25 bin doların altına düşmesi küresel bir felaketin gerçekleşmesi kadar küçük bir ihtimal. Bu yıl 16 bin dolardan beri çok büyük bir yükseliş yaşadık ve bir düzeltme bekleniyor, bunu gerçekten isterim. FUD kaynaklı derin bir düzeltme harika olurdu ve gecikmiş durumda.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!