Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Analist Bitcoin’de Yeni Dalga Başladı Dedi: 100 Bin Dolar An Meselesi!

Doğru tahminleriyle öne çıkan kripto para analisti Bitcoin’de 100 bin doların beklenenden daha hızlı gelebileceğini söyledi.

Kripto para analisti Jelle, 26 Mart tarihli sosyal medya gönderisiyle Bitcoin yatırımcılarının dikkatini çekti. Söz konusu gönderide Bitcoin’in bir başka dip seviyesi olan 60.900’ü geride bıraktığına işaret eden analist, yukarı yönlü atılacak bir sonraki adımın daha büyük olabileceğini öngördü.

Bu perspektiften yola çıkarak 100 bin doların an meselesi olduğunu dile getiren usta isim, gönderisine ek olarak paylaştığı grafikte halen daha güçlü bir boğa trendinde olduğumuza yer verdi:

Yeni bir higher low geride kaldı. Bitcoin daha yüksek seviyelere doğru ilerliyor. Bir sonraki bacak daha yüksek başladı. 100.000 dolar an meselesi.

Analistin gönderisinde yer verdiği “higher low” terimi, fiyatın bir düşüş yaşamasına rağmen bu düşüşün bir önceki dip noktasından daha yüksek olması durumunu ifade etmektedir.

CoinGecko verilerine göre son 24 saat içerisinde %1 yükseliş sergileyen Bitcoin, yazım esnasında 70.00 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!