Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Analist Ethereum Düzeltmesini Tamamlamak Üzere Dedi: Dipleri Süpürüp ATH’a Koşacak!

Popüler kripto para analisti Bluntz (SmartContracter), Ethereum’un son bir dip temizleme sonrası 8.000 dolara kadar yükseleceğini söyledi. 

Analist Bluntz yakın tarihli bir gönderisinde, Ethereum’un (ETH) piyasa döngüsünde önemli bir noktaya yaklaştığını ve muhtemelen orta döngü dip noktasını işaretleyebileceğini öne sürdü.

Ethereum’un ABC düzeltme dalgasını tamamlamak üzere olduğunu belirten Bluntz, Elliott Dalga teorisine göre konsolide olan bir varlığın genellikle yeni bir beş dalga yükseliş öncesinde ABC düzeltmesi yaşadığını belirtiyor:

Bence nihayetinde ETH’nin 2.800 doları temizlemesi gerekiyor. Düşüşü alması ve sonunda Ethereum üzerinde gerçek bir ABC düşüşüne sahip olacağımızı düşünüyorum… Bence burada ETH bir süre yatay gidecek, düşükleri alacak ve sonra sıçrama yapacak.

Analist, düzeltmenin tamamlanmasının ardından Ethereum’un ilk olarak 6 bin dolarlık yeni bir tüm zamanların yüksek seviyesine (ATH) ulaşabileceğini tahmin ifade etti. Ayrıca Ethereum’un döngü zirvesinin 8 bin dolar civarında olabileceğini dile getirdi.

Bluntz, önümüzdeki haftalarda piyasaya sürülmesi planlanan Ethereum ETF’inin de bu potansiyel yukarı yönlü hareketi destekleyeceğini söyledi.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!