Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Analist Ethereum Tabanlı Altcoin İçin Ay’a Doğru Yolculuğa Hazır Dedi!

Kripto para analisti Inmortal, Ethereum tabanlı altcoin ve kripto para piyasasının geneli için tahminlerde bulundu.

Inmortal kısa süre önce paylaştığı bir X gönderisinde yaptığı tahminlerle dikkat çekti. Analist, Ethereum tabanlı API3’ün (API3) devasa bir yükselişe hazır olduğunu belirterek yatırımcıları heyecanlandırdı.

API3’ün kripto para yatırım şirketi DWF Labs liderliğindeki son stratejik finansman turuna işaret eden analist, altcoin’in grafiğindeki yükseliş potansiyeline odaklandı:

API3, dört milyon USDC karşılığında hazine varlıklarını tahsis ederek stratejik bir finansman turunu başarıyla tamamladı. Grafik hakkında ne düşünüyorum? Eklenecek başka bir şey yok, sadece hiper yükselişe hazır. 600 günlük birikim süreci sona erdi.

API3 grafiği yükselişe hazır

Açıklamasının detaylarında, API3 grafiğinin yükselişe hazır olduğunu vurgularken 600 gündür devam eden birikimin meyvelerini vereceğini belirtti.

Bununla birlikte son hareketle birlikte uzun süredir devam eden akümülasyon sürecinin sağlıklı bir şekilde test edildiğini, bunun da bir diğer yükseliş habercisi olduğunu kaydetti.

API3, geleneksel API’leri blokzinciri uygulamalarına bağlamayı amaçlayan merkeziyetsiz bir oracle ağıdır.

CoinGecko verilerine göre son 24 saat içerisinde %1 yükseliş sergileyen API3, yazım esnasında 3,3 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!