Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Arthur Hayes Bu Altcoin İçin Solana’yı Geçecek Dedi, Memecoin Tahmini Verdi

Kripto para borsası BitMEX’in kurucusu Arthur Hayes, Ethereum’a rakip altcoin için tahminde bulundu.

Arthur Hayes, yeni röportajında Layer-1 projelerinden Aptos (APT) hakkında konuştu. Hayes, APT’nin en büyük kripto paralardan biri olacağını düşünüyor.

Gözünü Solana’ya çevirdi

Arthur Hayes, “Bunu burada söyleyeceğim ve bununla ilgili muhtemelen yazın ilerleyen vakitlerinde daha fazla bilgi vereceğim. Aptos, Layer-1 oyununda Solana‘yı geçer. Bundan daha fazlasını söylemeyeceğim” dedi.

CoinGecko verilerine göre Aptos, yazım sırasında 3,54 milyar dolar piyasa değerine sahip. APT fiyatı, 24 saatte %4,2 düştü ve 8,07 dolara geriledi. Buna karşın Solana (SOL), 70,9 milyar dolar piyasa değeriyle 153 dolardan el değiştiriyor.

Arthur Hayes, “Aptos’un bu piyasa döngüsünde Solana’nın önüne geçip ikinci L1 olabileceğini düşünüyorum. Bu, bir-üç yıllık bir tahmindir” dedi.

Memecoinler kalıcı

BitMEX’in kurucusu, bunun yanı sıra memecoin kategorisinin gelip geçici olmadığını düşünüyor.

Hayes, “Memecoinler kalıcı olacak ve daha çok para basıldıkça, daha da çılgınlaşacak.” dedi. Hayes:

“Sık sık Singapur’dayım, oldukça küçük bir yer ve ne zaman işlerimi halletmek için Orchard yolunda yürüyüp mağazalar bölgesine gidip Chanel, Louis Vitton, Gucci mağazasının önünden geçsem, sürekli üstüne alfabedeki herhangi bir harfi üstüne giymek isteyen Singapurlular orada sıra oluyor.

 

Eğer insanlar üstüne ‘L’ ve ‘V’ harfleri basılmış derileri almak için sıraya girmeye razılarsa, kesinlikle bu döngü boyunca bilgisayar başında oturup hangi memecoin popülerse onunla da işlem yaparlar çünkü nasıl ki moda hakkında hiçbir şey bilmeniz gerekmiyorsa kriptoyu da anlamanız gerekmiyor”

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!