Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Arthur Hayes Dilinden Düşürmediği İki Altcoin’den Birine Tekrardan Yükü Girdi!

BitMEX’in kurucusu Arthur Hayes, kısa süre önce öne çıkardığı 2 altcoin özelinde işlemlerine devam ediyor.

Arthur Hayes 19 Haziran tarihli gönderisinde Dogecoin (DOGE) ve Pendle’ın (PENDLE) fiyat hareketlerini sevdiğini ve bu iki proje özelinde alım yapacağını açıklamıştı.

Hayes ibu gönderinin ardından ne kadar DOGE ve PENDLE aldığı bilinmezliğini koruyordu. Fakat on-chain analiz platformu Lookonchain tarafından aktarılan verilere göre Hayes, dev piyasa yapıcı Wintermute aracılığıyla 1 milyon dolar değerinde PENDLE satın aldı.

Veriler, Hayes’in Wintermute’a 2 milyon USDC gönderdiğini ardından kısa süre sonra 1 milyon dolarlık Ethereum ve 1 milyon dolarlık PENDLE aldığını gözler önüne serdi.

Geçen haftada da özellikle PENDLE işlemleriyle öne çıkmıştı

Blockchain analiz platformu Lookonchain’e göre Hayes, geçen hafta 1,65 milyon PENDLE’ı (8,4 milyon dolar) 5 Eylül tarihine kadar kilitledi.

Pendle kullanıcıları, platformda kilitledikleri PENDLE tokenlar karşılığında PENDLE miktarına ve kilit süresine bağlı olacak şekilde vePENDLE elde ediyor.

Pendle, Binance’nin yatırım kolu Binance Labs’ten yatırım almıştı ve bizzat Binance CEO’su tarafından övgüyle tanıtılmıştı.

CoinGecko verilerine göre son 24 saat içerisinde %5,6 yükseliş sergileyen PENDLE, yazım esnasında 6,14 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!