verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Başarılı Vasil Güncellemesinin Ardından Cardano’nun (ADA) Sosyal Medya Popülaritesinde Büyük Artış

Piyasa değerine göre ilk 10 kripto para arasında yer alan Cardano (ADA), başarıyla gerçekleşen Vasil güncellemesinin ardından sosyal medya popülaritesinde büyük bir artış yaşıyor.

Analiz platformu Lunar Crush tarafından sağlanan veriler Cardano’ya yönelik sosyal medya ilgisindeki artışı gözler önüne serdi. Aylardır ertelenen Vasil güncellemesinin başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından Cardano’nun sosyal medya aktivitesinde yaşanan artışlar son zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Projenin sosyal ağlarda günlük olarak bahsedilme sayısı, son üç ayın rekoru olan 52.500 seviyesini gördü. 90 günlük sonuçlara göre ise göstergenin toplam değeri 2,3 milyonu aştı.

Verilere göre söz konusu ilgi artışının özellikle Cardano geliştirici ekibi Input Output ve Cardano CEO’su Charles Hoskinson üzerinde yoğunlaştığı dikkat çekti

Her ne kadar sosyal ilgi artmış olsa da Cardano fiyatındaki yatay hareketlilik gözden kaçmıyor. Bu veriler bize yatırımcının artan ilginin yanı sıra ayı piyasasını göz önünde bulundurarak alım satımlarında daha temkinli davranmayı seçtiğinin ipuçlarını veriyor olabilir.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!