Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Binance 7 Coin Çiftini Marjinden Delist Ediyor

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, 7 altcoin’in BUSD paritesini izole ve çapraz marjin işlemlerden delist edeceğini açıkladı.

Binance 16 Ağustos Çarşamba günü yaptığı resmi açıklamada, Ellipsis (EPX), Galxe (GAL), GMX (GMX), Hive (HIVE), Klaytn (KLAY), Radicle (RAD) ve Terra Virtua Kolect (TVK) BUSD paritelerini izole ve çapraz marjin işlemlerden delist edeceğini duyurdu.

Açıklamaya göre Binance EPX, GAL, GMX, HIVE, KLAY, RAD ve TVK’nin BUSD paritesi için izole ve çapraz marjin borçlanmasını 18 Ağustos tarihinde askıya alacak. Ardından TSİ 24 Ağustos saat 09.00’da tüm açık pozisyonlar otomatik olarak kapatılacak ve kullanıcılara doğrudan ödeme yapılacak.

Binance, tüm bu işlemlerden sonra bekleyen tüm emirleri iptal edecek ve EPX/BUSD, GAL/BUSD, GMX/BUSD, HIVE/BUSD, KLAY/BUSD, RAD/BUSD ve TVK/BUSD işlem çiftlerini izole ve çapraz marjin işlemlerden ödünç alınabilir varlık olarak kaldıracak.

Söz konusu altcoinlerin marjin işlemlerde başka pariteleri de bulunduğu için son güncelleme tamamen delist edildiği anlamına gelmiyor.

Binance üzerinden %20 indirimli işlem yapmak için buradan üye olabilirsiniz.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!