Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Binance CEO’su Richard Teng Bitcoin ve 2 Altcoin Hakkında Açıklama Yaptı!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in CEO’su Richard Teng, piyasayı yakından ilgilendiren 4 farklı başlığı açıkladı.

Richard Teng, 12 Şubat tarihli sosyal medya paylaşımında, kripto para piyasasının “arz” durumuna yakından bir bakış attı. İçinde bulunduğumuz günlerde kripto para yatırımcılarını yakından ilgilendiren 4 başlığa odaklanan CEO, sıralamasına Bitcoin (BTC) ile başladı.

Bitcoin yarılanmasına (halving) giden yolda sadece 64 gün kaldığını hatırlatarak yatırımcıların dikkatini buraya çeken Teng, Ethereum (ETH) arzının da The Merge güncellemesinden bu yana 355 bin azaldığını hatırlattı.

Artan kullanıcısı sayısı ve talebe zıt olarak azalan arzın piyasada alım yönlü bir baskı yaratabileceğini ima eden deneyimli isim BNB’yi (BNB) de boş geçmedi.

BEP-95 akıllı sözleşmesi aracılığıyla BNB ekosistemi üzerinde şimdiye kadar 215 bin BNB yandığını vurgulayarak borsanın yerel token’ı için “anti-enflasyonist” imajı verdi.

Teng son olarak, spot Bitcoin borsa yatırım fonu (ETF) onaylarının kurumsal ve bireysel yatırımcıları bu alana çektiğini dile getirerek ETF tabanlı para akışının devam edebileceğini öngördü.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!