Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Binance Destekli Memecoin’de Milyonlarca Dolar Değerinde Airdrop Dağıtıldı!

9GAG önderliğinde hayata geçirilen topluluk şirketi Memeland’in yerel token’ı Memecoin’de (MEME) milyonlarca dolarlık airdrop dağıtılırken balina aktiviteleri dikkat çekti.

Kripto para piyasasının yeni ve dikkat çeken projesi MEME’de milyonlarca dolarlık airdrop yeni sahiplerine ulaştı. On-chain analiz platformu Lookonchain tarafından aktarılan verilere göre iki farklı cüzdan toplamda 2,4 milyon dolar değerinde airdrop aldı.

Bu cüzdanlardan biri olan “memeland.eth“, 1,39 milyon dolar değerinde 77 milyon MEME airdrop’una hak kazandı. Bir diğer cüzdan “degensfund.eth” ise 1,04 milyon dolar değerinde 57,93 milyon MEME airdrop aldı.

Fakat bu iki cüzdan sadece airdropla da yetinmedi. Ekim sonunda yapılan ön satışa da katılan balinalar, söz konusu ön satıştan elde ettikleri MEME’leri de cüzdanlarına transfer etti. Memeland.eth adlı cüzdan ön satıştan aldığı 2,49 milyon dolar değerinde 138 milyon MEME’yi kendi cüzdanına çekti.

Degensfund.eth ise 489 bin dolar değerindeki 27,14 milyon MEME’yi cüzdanına aktardı. Şimdiye kadar başka balinalarda benzer miktarlarda MEME’yi airdrop için talep etmişti.

 

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!