Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance, yeni getirdiği özellik ile kurumsal yatırımcılara daha fazla yardım etmek istiyor. Perşembe günü açıklanan yeni duyuruya...

Binance Kurumsal Kripto Para Traderları İçin Çoklu Hesap Özelliğini Tanıttı

binance buyume gelisme

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance, yeni getirdiği özellik ile kurumsal yatırımcılara daha fazla yardım etmek istiyor. Perşembe günü açıklanan yeni duyuruya göre, söz konusu yedek veya çoklu hesaplar, kurumların her bir firma için birden fazla trading hesabı açabilmesini ve her bir hesabın farklı düzeylerde erişim ile kontrol yetkilerine sahip olabilmesini mümkün hale getirecek. Şirketlerin ‘asıl’ hesapları ise bu yardımcı hesapların hepsini kontrol edip, bunlara ihtiyaç duyduğu kadar yetki verme özelliğine sahip olacak.

Yapılan duyuruya göre, tek bir kurumun 200’e kadar kripto para hesabına sahip olabilmesinin önü resmen açılmış oldu. Binance farklı düzeylerde hesapların yanı sıra, yan hesapların birbiri arasında hiçbir işlem ücreti olmadan transfer yapabilmesini ve onlara özel tasarlanmış bir API limiti ile normal bir traderdan daha fazla trade yapabilmesini de sağladı.

Tabii ki hizmetten yararlanmak için kurumsal bir firma olduğunun ispatlanması ve bunun da ötesinde, 3. Seviye kurum veya daha üstü olmak gerekiyor. Daha önce borsa tarafından yayınlanan bir blog gönderisinde, 3. seviye ve üstü olmak için minimum 1.000 BNB bakiyesine ve son 30 gün içerisinde en azından 4.500 Bitcoin ticari hacmine sahip olmak gerekiyor.

Binance kripto para borsasının yanı sıra, geçtiğimiz tarihlerde ABD’li güvenlik firması BitGo ve başka bir kripto para borsası Poloniex de, özellikle kurumsal yatırımcıları hedef alan yeni hizmetlerini duyurmuştu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.