Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Binance Destekli Altcoin Günün En Çok Düşeni: Balinalar Satabilir!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance tarafından desteklenen altcoin projesinde balinalar devreye girdi.

Blockchain analiz platformu Lookonchain tarafından aktarılan bilgilere göre bir balina, Binance borsasına 1,1 milyon PENDLE yatırdı.

1 doların altından alım yaptı

Lookonchain verilerine göre balina, işlem sırasında 3,8 milyon dolar değerinde olan bu tokenları satmak için Binance’ye gönderdi.

Pendle Finance’nin kendi tokenı olan PENDLE, geçtiğimiz hafta içerisinde en çok değer kaybeden projelerden biriydi. CoinGecko verilerine göre PENDLE fiyatı, son yedi gün içerisinde yüzde 32,7 düştü. 532 milyon dolar piyasa değeri olan PENDLE, günlük bazda yüzde 10,6 değer kaybetti ve bu sabah itibarıyla 3,42 dolardan işlem görüyor.

Ancak bu balina, çok daha düşük fiyatlardan PENDLE satın aldı. Lookonchain verilerine göre balina, 9 Şubat-27 Nisan 2023 tarihleri arasında merkezi ve merkeziyetsiz kripto para borsalarından birim başına ortalama 0,32 dolardan PENDLE satın aldı.

Binance destekliyor

Binance’nin 10 milyar dolarlık yatırım kolu Binance Labs, Ağustos 2023’te Pendle Finance’ye yatırım yaptığını açıklamıştı.

Pendle Finance, getiri fırsatlarının token haline getirilip ticarete açılmasını sağlıyor. Binance’nin kurucularından Yi He, “Pendle Finance’nin yenilikçi getiri stratejileri, bizim DeFi’nin geleceğiyle ilgili vizyonumuza uyuyor” yorumunu yaptı.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!