Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Binance Web3 Cüzdanı İçin 19 Kripto Para Projesinin Entegrasyonunu Tamamladı!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in Web3 cüzdanı, 19 farklı merkeziyetsiz uygulamanın (dApps) entegrasyonunu tamamladı.

Binance kısa süre önce piyasaya sürdüğü Web3 cüzdanını geliştirme çalışmalarına devam ediyor. Borsa 21 Aralık günü yaptığı resmi açıklamada, Binance Web3 cüzdanının 19 farklı merkeziyetsiz uygulamayla entegrasyon sağladığını belirtti.

Entegrasyon sağlanan cüzdanlar arasında Dodo (DODO), Radiant Capital (RDNT), Maverick (MAV), WooFi, CyberConnect (CYBER), QuickSwap (QUICK), GMX (GMX), Gala Games, BinaryX (BNX), 1inch (1INCH), Maker (MKR), Compound (COMP), Curve (CRV), Convex (CVX), Frax Finance, Sushiswap (SUSHI), Yearn Finance (YFI), Alpaca Finance (ALPACA), BiSwap (BSW) yer aldı.

Binance resmi açıklamasında, söz konusu merkeziyetsiz uygulamaların Web3 cüzdanı aracılığıyla nasıl kullanılabileceğine dair detaylı bir kılavuz da paylaştı.

Binance 7 Aralık’ta yaptığı benzer bir duyuruda, Web3 cüzdanına Bitcoin (BTC) ve dört altcoin entegre edildiğini açıklamıştı. Borsa ayrıca Web3 cüzdanın 31 Aralık tarihine kadar en az bir swap işlemi gerçekleştiren 1 milyondan fazla kullanıcısına airdrop yapacağını duyurmuştu.

Binance’e %20 komisyon indirimi ile üye olmak için tıklayınız.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!