Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Binance Yeni Bir Altcoin Listeliyor: Fiyatta Sert Yükseliş!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, yüksek riskli tokenları listelediği özel ticaret bölgesi “Innovation Zone”da yeni bir altcoin listeleyeceğini duyurdu.

Binance’in 22 Şubat tarihinde yaptığı duyuruya göre borsa, TSİ bugün saat 13.30’da Innovation Zone platformunda Synapse’i (SYN) listeleyecek. Duyuruyla birlikte SYN fiyatı sert bir yükseliş yaşadı.

Yaptığı açıklamada SYN yatırma işlemlerinin başladığını, çekme işlemlerinin ise listelenme saatinden tam bir gün sonra başlayacağını söyleyen Binance, söz konusu listeleme ile birlikte yatırımcılara SYN/BTC, SYN/USDT olmak üzere 2 farklı işlem çiftiyle alım-satım imkanı sağlayacak.

Öte yandan listeleme ile birlikte SYN, ödünç alınabilir varlık olarak izole marjin işlemlerine de eklenecek. Borsa, sunduğu yeni opsiyon ile SYN yatırımcılarına USDT paritesinde izole marjin ticareti yapma fırsatı tanıyacak.

Duyurudan önce 1,24 dolarlık bir fiyatı bulunan SYN, duyuruyla birlikte %40’a yakın değer kazandı. Coingecko verilerine göre SYN, yazım esnasında 1,69 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!