Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Binance Yeni Yapay Zeka Altcoin’ini Destekleyecek: Listeleneceği Tarih Açıklandı!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, 3 yapay zeka altcoin’i için birleşmeyi destekleyeceğini açıkladı.

Binance tarafından 14 Haziran günü yapılan duyuruda, Fetch.ai (FET), Ocean Protocol (OCEAN) ve SingularityNET (AGIX) projelerinin ASI olarak birleşmesine destek verileceği belirtildi.

Duyuruda, 7 Temmuz TSİ 06.30 itibariyle FET, OCEAN ve AGIX para yatırma ve çekme işlemlerinin askıya alınacağı kaydedildi.

Binance, Fetch.ai (FET), Ocean Protocol (OCEAN) ve SingularityNET (AGIX) tokenlerinin Artificial Superintelligence (ASI) olarak birleşmesini destekleyecek destekleyecek.

Binance, etkinlik tamamlandıktan sonra ASI yatırma ve çekme işlemlerinin ne zaman açılacağını kullanıcılara bildirmek için ayrı bir duyuru yapacak.

ASI dönüşüm süreci tamamlandıktan sonra FET, OCEAN ve AGIX tokenlarının yatırıma ve çekme işlemleri desteklenmeyecektir.

Dönüştürme oranları belli oldu

Binance dönüştürme kapsamında;

1 FET = 1 ASI;

1 OCEAN = 0.433226 ASI;

1 AGIX = 0.433350 ASI,

oranları üzerinden hesaplama yapacak ve borsada varlığı olan kullanıcıların bakiyeleri otomatik olarak ASI’ye dönüştürülecek. Bu noktada kullanıcıların herhangi bir ekstra işlem yapması gerekmeyecek.

Spot ve vadeli işlemler duracak

Binance, 7 Haziran TSİ 06.00 itibariyle FET, OCEAN ve AGIX için tüm spot ticaret çiftlerinde listeden çıkacak ve alım- satımı sonlandıracak. Bu kapsamda AGIX/BTC, AGIX/FDUSD, AGIX/TRY, AGIX/USDT, FET/BNB, FET/BTC, FET/BRL, FET/FDUSD, FET/TRY, FET/USDC, FET/ USDT, OCEAN/BNB, OCEAN/BTC, OCEAN/TRY, OCEAN/USDT işlem çiftlerine erişilemeyecek.

FETUSDT, OCEANUSDT ve AGIXUSDT USDT vadeli işlemleri üzerinde tüm pozisyonlar 25.06.2024 TSİ 12:00 itibarıyla otomatik olarak kapatılacak.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!