Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Binance’den 2 Altcoin İçin Bir Pariteye Vadeliden Delist!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, 2 altcoin’in daha Binance USD (BUSD) paritesini sürekli vadeli işlemlerden delist edeceğini açıkladı.

Binance 27 Temmuz Perşembe günü yaptığı resmi açıklamadaAptos (APT) ve Fantom’a (FTM) ait BUSD marjlı işlem çiftini sürekli vadeli işlemlerden delist edeceğini duyurdu.

Açıklamaya göre Binance, TSİ bugün saat 17.00’de belirtilen altcoin paritesi için kaldıraç düzenlemesi yapacak ve 3 Ağustos saat 12.00’de bütün açık pozisyonları kapatacak.

Binance, tüm bu işlemlerden sonra söz konusu altcoin’in BUSD paritesini sürekli vadeli işlemlerden kaldıracak. Sürekli vadeli işlemlerde halihazırda sadece BUSD paritesi bulunmayan APT ve  FTM, bu işlemlerden sonra tamamen delist edilmiş sayılmayacak.

Kullanıcılar, APT ve FTM için platformda bulunan spot işlem çiftlerinde ve Tether (USDT) marjlı vadeli işlem çiftlerinde ticaretine devam edebilecek.

CoinGecko verilerine göre APT son 24 saatlik periyotta %2,8 yükselişle 7,12 dolardan, FTM %6,4 yükselişle 0,247 dolardan işlem görüyor.

Binance üzerinden %20 indirimli işlem yapmak için buradan üye olabilirsiniz.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!