Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Binance’den 2 Coin Çiftine Marjinden Delist Geldi!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, 2 altcoin’in bazı paritelerini izole ve çapraz marjin işlemlerden delist edeceğini açıkladı.

Binance 15 Kasım Çarşamba günü yaptığı resmi açıklama ile BNB (BNB) ve Ripple (XRP) kripto paraları için bazı pariteleri izole ve çapraz marjin işlemlerden delist edeceğini duyurdu.

Açıklamaya göre Binance söz konusu altcoinlerin BUSD paritesi için izole ve çapraz marjin borçlanmasını 17 Kasım tarihinde askıya alacak. Ardından TSİ 23 Kasım saat 09.00’da tüm açık pozisyonlar otomatik olarak kapatılacak ve kullanıcılara doğrudan ödeme yapılacak.

Binance, tüm bu işlemlerden sonra bekleyen tüm emirleri iptal edecek ve BNB/BUSD ve XRP/BUSD’yi izole ve çapraz marjin işlemlerden ödünç alınabilir varlık olarak kaldıracak. Söz konusu pariteler marjin işlemlerden tamamen kaldırılıyor.

Binance daha yaptığı paylaşımlarda, uzun zamandır üzerinde durduğu gibi kullanıcılara BUSD varlıklarını Şubat 2024’ten önce diğer kripto para birimlerine dönüştürmesini söylemişti.

Binance üzerinden %20 indirimli işlem yapmak için buradan üye olabilirsiniz.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!