verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Binance’den 4 Kripto Para Birimine Delist Haberi Geldi

Dünyanın en büyük işlem hacmine sahip kripto para borsası Binance, 4 kripto para birimini borsadan delist ediyor.

Binance 13 Ekim Perşembe günü yaptığı resmi açıklamada, District0x (DNT), New BitShares (NBS), Bitcoin Gold (BTG) ve Token Club (TCT) için platformda bulunan paritelerin kaldıracağını duyurdu.

Binance, kripto para birimlerinin borsadan delist edilmesi ile ilgili şu ifadelere yer verdi:

Binance’de, listelediğimiz her dijital varlığı beklediğimiz yüksek standardı karşılamaya devam etmesini sağlamak için düzenli aralıklarla inceleriz. Bir coin veya token artık bu standardı karşılamadığında veya sektör değiştiğinde, daha derinlemesine bir inceleme yapar ve potansiyel olarak listeden çıkarırız. Bunun tüm kullanıcılarımızı en iyi şekilde koruduğuna inanıyoruz.

Açıklamada, yapılan son incelemeler sonucunda kullanıcıların TSİ 24 Ekim 12:00‘den itibaren artık DNT/USDT, DNT/BUSD, DNT/BTC, NBS/USDT, BTG/USDT, BTG/BUSD, BTG/BTC, TCT/USDT ve TCT/BTC işlem çiftlerinde Binance üzerinden ticaret gerçekleştiremeyecekleri duyuruldu.

Ayrıca kullanıcıların mevcut işlemlerinin belirtilen tarihten itibaren otomatik olarak kapatılacağını ve bekleyen işlemlerin de iptal edileceğini belirten Binance, dijital varlıkların çekim işlemlerini Türkiye saati ile 25 Ocak 03:00‘a kadar destekleyecek.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!