Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Binance’den 5 Altcoin İçin Daha Delist Kararı

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, 2 altcoin’i çapraz marjin işlemlerden, 3 altcoin’i ise izole marjin işlemlerden delist edeceğini açıkladı

Binance 13 Ocak Cuma günü yaptığı resmi açıklamada, Flamingo (FLM) ve Komodo’ya (KMD) ait tüm işlem çiftlerini çapraz marjin işlemlerden, Cocos-BCX (COCOS), Cream (CREAM) ve Secret’a (SCRT) ait tüm işlem çiftlerini ise izole marjin işlemlerden kaldırarak delist edeceğini duyurdu.

Açıklamaya göre Binance, belirtilen işlem çiftleri için 16 Ocak tarihinde izole ve çapraz marjin borçlanmasını askıya alacak. Ardından TSİ 30 Ocak saat 9.00’da tüm açık pozisyonlar otomatik olarak kapatılacak ve kullanıcılara doğrudan ödeme yapılacak.

Binance, tüm bu işlemlerden sonra bekleyen tüm emirleri iptal edecek ve FLM/USDT, KMD/USDT işlem çiftlerini çapraz marjin işlemlerden, COCOS/USDT, CREAM/BUSD, SCRT/BTC, SCRT/BUSD, SCRT/USDT işlem çiftlerini izole marjin işlemlerden ödünç alınabilir varlık olarak kaldıracak.

Binance ayrıca kullanıcıların söz konusu varlıklar için platformda bulunan diğer işlem çiftlerinde ticarete devam edebileceğini belirtti.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!