verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Binance’den 6 Altcoin İçin Daha Delist Kararı Geldi

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, 5 altcoin’i çapraz marjin işlemlerden, 1 altcoin’i ise izole marjin işlemlerden delist edeceğini açıkladı

Binance 5 Ocak Perşembe günü yaptığı resmi açıklamada, Adventure Gold Price (AGLD), Streamr (DATA), Ethernity (ERN), FIO Protocol (FIO) ve TROY’a (TROY) ait tüm işlem çiftlerini çapraz marjin işlemlerden, Selfkey’e (KEY) ait tüm işlem çiftlerini ise izole marjin işlemlerden kaldırarak delist edeceğini duyurdu.

Açıklamaya göre Binance, belirtilen varlıkların etkilenen tüm işlem çiftleri için 9 Ocak tarihinde izole ve çapraz marjin borçlanmasını askıya alacak. Ardından TSİ 19 Ocak saat 6.00’da tüm açık pozisyonlar otomatik olarak kapatılacak ve kullanıcılara doğrudan ödeme yapılacak.

Binance, tüm bu işlemlerden sonra bekleyen tüm emirleri iptal edecek ve AGLD/BTC, AGLD/BUSD, AGLD/USDT, DATA/BUSD, DATA/USDT, ERN/BUSD, ERN/USDT, FIO/BUSD, FIO/USDT, TROY/BUSD ve TROY/USDT işlem çiftlerini çapraz marjin işlemlerden, KEY/USDT işlem çiftlerini izole marjin işlemlerden kaldıracak.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!