verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Binance’den 7 Kripto Para Birimine Delist

Dünyanın en büyük işlem hacmine sahip kripto para borsası Binance, 7 kripto para birimini borsadan delist ediyor.

Binance4 Ağustos Perşembe günü yaptığı resmi açıklamada EasyFi(EZ), Quantstamp (QSP), Bread (BRD), Nexus (NXS), Navcoin (NAV), Moeda Loyalty Points (MDA) ve Spartan Protocol (SPARTA) için platformda bulunan tüm işlem çiftlerini kaldıracağını duyurdu.

Binance, kripto para birimlerinin borsadan delist edilmesi ile ilgili şu ifadelere yer verdi:

Binance’de, listelediğimiz her dijital varlığı beklediğimiz yüksek standardı karşılamaya devam etmesini sağlamak için düzenli aralıklarla inceleriz. Bir coin veya token artık bu standardı karşılamadığında veya sektör değiştiğinde, daha derinlemesine bir inceleme yapar ve potansiyel olarak listeden çıkarırız. Bunun tüm kullanıcılarımızı en iyi şekilde koruduğuna inanıyoruz.

Açıklamada, yapılan son incelemeler sonucunda kullanıcıların TSİ 8 Ağustos 12:00‘den itibaren artık EZ/BTC, EZ/ETH, QSP/BTC, BRD/BTC, BRD/ETH, NXS/BTC, NAV/BTC, MDA/BTC ve SPARTA/BNB paritelerinde Binance üzerinden işlem gerçekleştiremeyecekleri duyuruldu.

Ayrıca kullanıcıların mevcut işlemlerinin belirtilen tarihten itibaren otomatik olarak kapatılacağını ve bekleyen işlemlerin de iptal edileceğini belirten Binance, dijital varlıkların çekim işlemlerini Türkiye saati ile 12 Kasım 03:00‘a kadar destekleyecek.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!