Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Binance’den Bir Kripto Para Projesi İçin Önemli Uyarı: Ortaklığımız Yok!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, kendileriyle ortaklık kurduğunu iddia eden bir kripto para projesi hakkında kullanıcıları uyardı.

Binance 20 Ağustos tarihinde Twitter üzerinden yaptığı duyuruda, borsa ile ortaklık kurduğu konusunda yalan söyleyen proje hakkında net bir uyarı yayınladı. Yapılan açıklamada dolandırıcıların daha güvenilir görünmek amacıyla böyle bir hamle gerçekleştirdiğini belirten Binance, gerçek ortaklıkların resmi kanallardan duyurulacağını vurguladı.

Paylaşımda şu ifadelere yer verildi:

Binance ile ortaklık yaptığı konusunda yalan söyleyerek dikkat çeken bir dolandırıcılık projesi hakkında haberdar edildik. Dolandırıcılar daha güvenilir görünmek amacıyla genelde ortaklıklar konusunda yalan söyler. Dikkatli olun ve kendi araştırmanızı yapın. Gerçek ortaklıklarımız Binance resmi kanallarından duyurulur.

Binance söz konusu dolandırıcı hesabın ismini vermemiş olsa da sosyal medyada bazı proje isimleri dolanmaya başladı. Kullanıcılara göre dolandırıcı olduğu söylenen projelerden biri AlphaGPT veya Catly olarak yer alıyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!